LOADING

Type to search

🤪 LIFESTYLE

Zëdhënësja seksi e FSHF, kundër martesës. Ja përgjigja e saj, për ata që kërkojnë lidhje serioze

Dhj 12

E bukur, joshëse dhe seksi, po zëdhënësja e FSHF-së, Jona Dervishi është kundër martesës.

Të paktën këtë e ka shprehur vetë përmes një postimi në rrjetet sociale, teksa shkruan që të rinjtë duhet që të provojnë fillimisht ngjyrat e jetës në të gjithë spektrin e saj.

‘’Dikush duhet të martohet nëse është mjaft i ditur. Martesa nuk është për të rinjtë, zakonisht, pasI ata janë për t’u vërdallosur, por për ata që kanë provuar jetën në rrugë të ndryshme, kanë parë ngjyra të ndryshme të saj, gjithë spektrin dhe tani janë për t’u ndalur”, kjo ka qenë shprehja e shpërndarë nga ana e Jona Dervishit.

Zëdhenësja përflitet hera herës në media për pushimet e saj luksoze apo format bombastike, mirëpo ende nuk kemi dëgjuar një lidhje serioze nga ana e saj.

jona

Link: https://www.facebook.com/jona.dervishi.965

Burimi i fotos kryesore: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=882454761907894&set=pb.100004301342313.-2207520000.1512492345.&type=3&theater

6 Comments

 1. 『最不平凡』的日系啡棕調眼影 – STYLE-TIPS.COM 作為一名典型的東方女性,最常用的眼影色調當然是啡toner、棕啡色或大地色系,原…

  Përgjigjiuni
 2. 皺紋 Tetor 17, 2018

  不斷延展睫毛,打造纖長效果。

  Përgjigjiuni
 3. 森田藥粧 【Dr.Morita】白金EGF活膚抗皺眼膜 Wrinkle Lifting Eye Mask的商品介紹 UrCosme (@cosme TAIWAN) 商品資訊 森田藥粧,Dr.Morita,白金EGF活膚抗皺眼膜 Wrinkle Lifting Eye Mask

  Përgjigjiuni
 4. 【你睇我唔到-上集】自保之前 先認定職場5種小人 Marie Claire (HK) Edition 職場是社會的縮影,乜人都有,最慘的是人衰唔等於自己要衰(或根本做唔出人地咁衰),因此隨時無辜被拉落水、擺上檯、質食死貓…… 就算轉了新工,依然可以有複雜人事;畀你升到高階職位,明爭暗鬥仍日日上演,難道

  Përgjigjiuni
 5. REVLON PROFESSIONAL 西班牙露華濃專業髮品 【PROYOU系列】修復洗髮精的商品介紹 REVLON PROFESSIONAL 西班牙露華濃專業髮品,PROYOU系列,修復洗髮精

  Përgjigjiuni
 6. By all accounts, Louis van Gaal toasted the close of the transfer window with a large glass of red wine at his holiday home in the Algarve. ‘My paradise in Portugal,’ as he likes to call it. Manchester United boss Louis van Gaal won’t lose sleep over his lack of popularity… and the Dutchman will feel it has been a good summer for the club

  Përgjigjiuni

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *