LOADING

Type to search

🤪 LIFESTYLE

Demi Rose lë shumë pak për imagjinatën në një kulture blu si ajo në Itali

Shk 2

Ajo vazhdimisht është duke i fryrë syrit të saj në mediat sociale dhe në ngjarjet me yje.

Dhe e shtuna nuk ishte e ndryshme për Demi Rose Mawby,e cili tregoi pasuritë e saj të pabesueshme për 6.4m ndjekësit e saj të Instagram.

Modelja22-vjeçare britanike – e cila qëndronte në diellin e Venedik, Itali

Stunner Birmingham la pak për imagjinatën me trupin e palestruar të saj në shfaqje të plotë në të lulëzuar kulture të lartë.

Demi e mbylli shifrën e qelqit të saj në gjysmë, ndërsa ajo u paraqit në mënyrë joshëse në dy snaps të zjarrtë.

Thithja e asaj që kishte mbetur nga dita e mrekullueshme, aktorja që aspiroi ngriti ansamblin e saj sensacional me shtresa të këmbanave ari të ndezur.

Magjepsja nuk ndalet atje, pasi modelja vendosi një palë vathë me ngjyra të gjera me një buzë të gjallë të kuqe, e cila pompoi përkryer kundër blusë se ansamblit të saj.

Lajmi i marrë nga: http://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/article-5432273/Demi-Rose-flaunts-physique-daringly-low-blue-crop-top.html

7 Comments

 1. HOUSE OF ROSE 【Blancport維他命C淨白身體系列】維他命C淨白潔膚露的商品介紹 UrCosme (@cosme TAIWAN) 商品資訊 HOUSE OF ROSE,Blancport維他命C淨白身體系列,維他命C淨白潔膚露

  Përgjigjiuni
 2. 高手 Tetor 16, 2018

  介紹ELEGANCE底妝系列。

  Përgjigjiuni
 3. Green Pharmacy 草本肌曜 【沐浴系列】橄欖&米乳泡泡浴的商品介紹 UrCosme (@cosme TAIWAN) 商品資訊 Green Pharmacy 草本肌曜,沐浴系列,橄欖&米乳泡泡浴,有網友推薦最新1

  Përgjigjiuni
 4. 全「身」趨勢!LSD真空無痛技術,無需使用冷凍啫喱,比傳統激光脫毛更安全,更舒適,更快捷。腿部背部永久脫毛,只需15分鐘!最快激光脫毛科技 配以22x35mm 及 9x9mm 治療機頭,比其他品牌之24mm為大,覆蓋肌膚範圍更廣。 因而更能縮短療程時間及次數。專為亞洲皮膚而設 因應不同膚色設定不同能量,無論膚色較深或較白均適用 最舒適及最有效的激光脫毛體驗 (與755nm及1064nm作比較) 設真空脫毛技術 LUMENIS LightSheer® Desire 激光脫毛儀備有真空脫毛技術,令激光能量更集中聚焦,達至更快及更有效之療程效果。

  Përgjigjiuni
 5. YIN’S Blog: ❤保養❤ 速速 補水 儲水 鎖水 有法 ~ Mask House Aqua Pump 補水王精華 (升級版) YIN’S Blog: ❤保養❤ 速速 補水 儲水 鎖水 有法 ~ Mask House Aqua Pump 補水王精華 (升級版)

  Përgjigjiuni
 6. Arsenal will attempt to bounce back from the disappointment of their opening weekend defeat by West Ham as they take on Crystal Palace. Follow all the action live with DAN RIPLEY Crystal Palace 1-2 Arsenal Premier League RESULT: Damien Delaney own goal helps Gunners to victory

  Përgjigjiuni
 7. Sona Rover Mars 5, 2019

  Write more, thats all I have to say. Literally, it seems as though you relied on the video to make your point. You clearly know what youre talking about, why throw away your intelligence on just posting videos to your weblog when you could be giving us something informative to read?

  Përgjigjiuni

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *