LOADING

Type to search

🤪 LIFESTYLE

Dua Lipa dhe Calvin Harris po bëjnë plane për tu takuar në Los Angeles…

Mar 3

DJ i njohur me fame botërore, Calvin Harris dhe këngëtarja me origjinë shqiptare Dua Lipa duket se pas flirtit që patën në Brit Award ku këngëtarja fitoi dy çmime të rëndësishme, tashmë gjërat kanë filluar të bëhen më serioze.
Ata u panë shumë afër njëri tjetrit dhe në festën pas ceremonisë së ndarjes së çmimeve ku nga nisi gjithçka.

“Ata kanë komunikuar me njëri-tjetin çdo ditë pas mbrëmjes së Brits dhe Calvin e ka ftuar Duan në Los Angeles ku ai jeton dhe ajo ka planifikuar një udhëtim për atje shumë shpejt”, janë shprehur disa miq të afërt te Calvin Harris.

Tashmë të gjithë po presin që një çift i ri t’i shtohet showbizit, dhe pas Rita Orës, për DJ e njohur është e dyta këngëtare shqiptare me të cilën mund të krijojë një romancë dashurie.

Lajmi i marre nga : http://www.botasot.info/mediale-vip-showbiz/847136/dua-lipa-dhe-calvin-harris-po-bejne-plane-per-tu-takuar-ne-los-angeles/

10 Comments

 1. DR.WU 達爾膚醫美保養系列 【玻尿酸保濕系列】海洋膠原保濕乳 Extra Hydrating Lotion with Aqua-Collagen的商品介紹 DR.WU 達爾膚醫美保養系列,玻尿酸保濕系列,海洋膠原保濕乳 Extra Hydrating Lotion with Aqua-Collagen的詳細商品介紹05篇化妝品使用心得分享,還有提供通路訊息、試用機會、優惠訊息與相關報導等相關資訊。

  Përgjigjiuni
 2. 活力飛揚水療之選 活力飛揚水療之選

  Përgjigjiuni
 3. FineScan療程 Tetor 21, 2018

  激光是單一波段的光能 , 在同一時間發射 , 光線能量較為集中 , 能深入皮膚打擊患處之異常色素或血管 , 溫和地刺激皮膚內的骨膠原更生, 新生的骨膠原令您的膚質光澤柔嫩 , 煥然一新 , 抗老效果顯著。有效治療色斑(雀斑 , 太陽斑 , 咖啡斑 , 太田痣 , 紋身) , 血管問題 (葡萄色斑 , 微絲血管擴張) , 膚色不均 , 皮膚鬆弛 , 毛孔粗大 治療後皮膚會出現短暫的紅腫 , 要注意防曬及遵照醫生指示護理皮膚

  Përgjigjiuni
 4. STEPHEN MCGOWAN: In the race for fourth, these teams are inseparable. They began the night level on points, level on goals, level in fourth place. By the end of the night nothing had changed. St Johnstone 1-1 Ross County: Brian Graham penalty rescues point for Staggies after David Wotherspoon’s volleyed opener

  Përgjigjiuni
 5. Rangers midfielder Andy Halliday is on his way to Austria to complete a season-long loan to Azerbaijani outfit Qabala. Halliday has been told he is no longer part of Pedro Caixinha’s plans. Rangers midfielder Andy Halliday set for season-long loan to Azerbaijani side Qabala after being told he is not part of Pedro Caixinha’s plans

  Përgjigjiuni
 6. Shelli Hubbs Shkurt 15, 2019

  We used to work together purchase medication online Having raised his eyes, he now had to raise his voice to be heard over the growing applause. He continued to profess his dream, repeating the refrain seven more times, moving from justice and equality to something deeper — a human bond transcending race.

  Përgjigjiuni
 7. Marketing Booster Mars 4, 2019

  Even though I never thought of doing email marketing, this site completely changed the way I run my business now. Never seen emails going that cheap in my life: http://bit.ly/emails4less

  Përgjigjiuni
 8. Deloras Friskney Mars 6, 2019

  Everyone loves what you guys are usually up too. Such clever work and coverage! Keep up the very good works guys I’ve included you guys to blogroll.

  Përgjigjiuni
 9. Clarita Dobbyn Mars 21, 2019

  Hi there terrific website! Does running a blog such as this require a large amount of work? I’ve no expertise in programming but I was hoping to start my own blog in the near future. Anyhow, if you have any ideas or techniques for new blog owners please share. I understand this is off topic nevertheless I simply had to ask. Thanks!

  Përgjigjiuni
 10. Akilah Kesselring Prill 20, 2019

  Learn how to make $10k+ a month. Become an affiliate now http://bit.ly/2GypqBt

  Përgjigjiuni

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *