LOADING

Type to search

🤪 LIFESTYLE

Festa e beqarisë së Afërdita Dreshajt do të bëhet në Las Vegas, flet Xhesika Berberi

Mar 3

E kanë thënë me dhjetëra herë që janë shoqe shumë të mira.
Afërdita Dreshaj dhe Xhesika Berberi janë mike që s’i ndahen njëra tjetrës dhe kur njëra martohet, tjetra është shoqëruese e nuses se nuk bën.

Siç e do zakoni edhe Afërdita do të ketë një festë beqarie për të cilën është kujdesur vetë Xhesika. E ftuar këtë javë në emisionin “Thumb” modelja ka zbuluar se Afërditës i është rezervuar një mbrëmje e paharrueshme beqarie.

“Dasma e Afërditës po vjen, dua që ajo të jetë sa më e lumtur, që t’i dalë dasma siç ka dëshirë. Dhuratën akoma se kam menduar, festën e e beqarisë e konfirmuam. Epo ja se po e zbuloj! Festa e beqarisë do të bëhet në Las Vegas.”, është shprehur Xhesika.

 

7 Comments

 1. YIN’S Blog: ❤保養❤ 防曬・護膚・抗衰老 三合一 功效 , 防晒修護 ~西班牙ISDIN 多維光護沁融水感防曬液 YIN’S Blog: ❤保養❤ 防曬・護膚・抗衰老 三合一 功效 , 防晒修護 ~西班牙ISDIN 多維光護沁融水感防曬液

  Përgjigjiuni
 2. 【脊醫醒你】工作需要經常站立致使腳底痛 可能患上足底筋膜炎 Marie Claire (HK) Edition 「點解行行下腳底好似有條筋抽住?」可能很多人都試過以上經驗,以為是腳抽筋,覺得休息一下便沒事,但卻不知道這可能是足底筋膜炎的早期症狀。 足底筋膜炎是甚麼?其實除了手部關節,足部關節亦是常見的受損

  Përgjigjiuni
 3. 腸溶微粒 Tetor 16, 2018

  倩碧全效眼霜,可解決眼部四周肌膚困擾,並持續強化眼部膠原蛋白,維持彈性及光滑明亮。配方通過眼科醫生測試

  Përgjigjiuni
 4. 蠶絲 Tetor 18, 2018

  濃縮精華液,賦予緊緻美型立體感,重塑年輕美麗面型輪廓,延續美麗傳奇。

  Përgjigjiuni
 5. 「回歸最純樸的美學」—-蔡佳芬醫師接受ELEGANT三寶雜誌採訪 @ 蔡佳芬醫師‧美顏纖體誌 – 醫美微整形知識分享 :: 痞客邦 :: 身為一位專業醫師,時間的掌控對我來說格外重要。最近接受了「ELEGANT三寶」名錶雜誌的專訪,就來談談醫學之外我對錶款選擇的看法,歡迎大家一起閱讀分享心得唷~^_^

  Përgjigjiuni
 6. Chelsea coach Carlo Ancelotti has no fresh injury worries as the Blues bid to clinch the Barclays Premier League title against Wigan at Stamford Bridge. CHELSEA v Wigan: John Mikel Obi amongst absentees but no new concerns for Carlo Ancelotti

  Përgjigjiuni
 7. Manchester City assistant Mikel Arteta is set to find himself in the middle of a tug-of-war this summer between Arsenal and Everton, as two of his former clubs look to make him their manager. Arsenal and Everton set to go head to head in a bid to land former midfielder Mikel Arteta as manager this summer

  Përgjigjiuni

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *