LOADING

Type to search

🤪 LIFESTYLE

Brad Pitt në lidhje me arkitekten e njohur?

Pri 4

Brad Pitt ka lënë anash ndarjen nga aktorja Angelina Jolie dhe është gati të nis një jetë të re.

Daily Mail transmeton që aktori 54 vjeçare është duke kaluar kohë më arkitekten e njohur dhe profesoreshën në univeristetin e MIT, Neri Oxman.Dyshja u takuan në një nga projektet e arkitekturës së mbajtur në universitetin ku ajo ligjëron dhe që nga ajo kohë ata ndajnë një shoqëri dhe janë shumë të afërt më njëri tjetrin.

Një burim i afërt me të ka deklaruar se ata kanë shumë gjëra të përbashkëta dhe ndajnë të njëjtat pasione.

“Brad dhe Neri po përshtaten me njëri tjetrin, ata ndajnë të njëjtin pasion për arkitekturën, dizajnin dhe artin, ata kanë një shoqëri profesionale”.

Gjithsesi ky burim shtoj se lidhja e tyre ende është miqësore por, nuk përjashtohet mundësia që diçka më tepër të lind në mes tyre. Brad Pitt është në finalizimin e divorcit nga ish bashkëshortja Angelina Jolie më të cilën u ndan në vitin 2016.

13 Comments

 1. TALIKA 塔莉卡 【睫毛保養】濃捲俏 嫵媚長長睫毛液 Lipocils Expert的商品介紹 TALIKA 塔莉卡,睫毛保養,濃捲俏 嫵媚長長睫毛液 Lipocils Expert

  Përgjigjiuni
 2. Goals from Andrew Surman and Ryan Fraser gave new Sky Bet Championship leaders Bournemouth a 2-0 victory at Sheffield Wednesday that extended their winning run to seven games. Sheffield Wednesday 0-2 Bournemouth: Andrew Surman and Ryan Fraser goals move Cherries top of Championship 

  Përgjigjiuni
 3. futbol.run Igor Furlan Nëntor 20, 2018

  Ahead of Tottenham’s huge midweek clash against Manchester United at Wembley, Dele Alli continues to look menacing after sporting his ‘villainous’ face mask during a training session. Dele Alli continues to look menacing in training as Toby Alderweireld returns to first-team training ahead of clash against Manchester United

  Përgjigjiuni
 4. Monte Cardejon Shkurt 15, 2019

  I cannot thank you enough for the blog post.Really looking forward to read more. Awesome.

  Përgjigjiuni
 5. Cheapest Email Lists Mars 4, 2019

  If you’re looking for an email list, head on to Emails 4 Less. Very cheap email packages and high delivery rate. http://bit.ly/emails4less

  Përgjigjiuni
 6. Jerlene Ferrucci Mars 6, 2019

  Woah! I’m really digging the template/theme of this blog. It’s simple, yet effective. A lot of times it’s very hard to get that “perfect balance” between user friendliness and visual appearance. I must say that you’ve done a very good job with this. Additionally, the blog loads super fast for me on Internet explorer. Excellent Blog!

  Përgjigjiuni
 7. Lashawnda Rabin Prill 8, 2019

  Today, I went to the beach front with my children. I found a sea shell and gave it to my 4 year old daughter and said “You can hear the ocean if you put this to your ear.” She placed the shell to her ear and screamed. There was a hermit crab inside and it pinched her ear. She never wants to go back! LoL I know this is totally off topic but I had to tell someone!

  Përgjigjiuni
 8. Winter Kuszynski Prill 20, 2019

  Amazing info. Thx xD

  Përgjigjiuni
 9. Verdell Zbierski Prill 20, 2019

  Learn how to make money. 100 legit method! http://bit.ly/2GypqBt

  Përgjigjiuni
 10. EllInsold Qershor 1, 2019

  Awc Conadian Pharmacy Cheap Generic Drugs From India Amoxil Dose Calculator cialis Amoxicillin Prescribing Info Levitra Fiale Metronidazole For Dogs No Rx

  Përgjigjiuni
 11. EllInsold Qershor 9, 2019

  Propecia 1 Mg Propecia Sale Drugstore viagra online Uses Of Amoxicillin Buy Flagyl In Pomona Levitra Es Malo

  Përgjigjiuni
 12. Natasha Fulliton Qershor 14, 2019

  Most effective bed performace pills! Click HERE to order Phallomax Worldwide delivery!

  Përgjigjiuni
 13. EllInsold Qershor 17, 2019

  Cialis Precio Mercadolibre buy generic cialis online Where Can I Buy Lasix Without A Prescription Cialis Cardiaque

  Përgjigjiuni

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *