LOADING

Type to search

🤪 LIFESTYLE

Despacito, video më e klikuar e të gjitha kohërave në Youtube

Pri 4

Edhe pse ‘Despacito’ ka mërzitur shumë njerëz në mbarë botën, duke u bërë here pas here edhe vurale, ajo vazhdon të thyejë rekorde njëra pas tjetrës. Hiti i portorikanëve Luis Fonsi dhe Daddy Yankee ka lënë pas shumë emra të mëdhenj të muzikës, për numrin e madh të klikimeve në Youtube.

‘Despacito’ arriti numrin e 5 miliardë klikimeve në kanalin e Youtube, duke u bërë kënga me më shumë shikime e të gjitha kohërave në kanalin e famshëm të videove. Por nuk mbaron këtu, ajo është kënga më e shitur dhe më e parë në streaming, ku qëndron dhe kënga më e dëgjuar.

Në klasifikimin e klikimeve në Youtube, ‘Despacito’ ka lënë me diferencë pas “See You Again” e Wiz Khalifa dhe Charlie Puth që ka marrë 3.49 miliardë shikime, ndërsa në vendin e tretë është “Shape of You” e Ed Sheeran me 3.41 miliardë klikime.

 

5 Comments

 1. philosophy 【深呼吸活氧系列】深呼吸活氧防護凝霜的商品介紹 philosophy,深呼吸活氧系列,深呼吸活氧防護凝霜

  Përgjigjiuni
 2. CO2激光(CO2 laser / 二氧化碳激光)的波長是10600nm,照射到皮膚上會被皮膚的水份吸收,瞬間將皮膚有問題的組織氣化。CO2激光可以用來消除各種皮膚問題包括疣、癦、痣、脂溢性角化、粉刺和汗管瘤等。當治療後,您的皮膚需要5至10天時間復原。期間保持傷口清潔便可。優點:CO2激光所切割的深度比刮除術較深,亦較精準。可以處理較深層的皮膚問題,例如去除癦、油脂粒、肉粒、疣、珍珠疣、角質增生等。其復原亦較快,減少留下疤痕的機會。它最大的優點在於,能夠進一步減少激光治療過程當中的熱損傷反應,提升了激光治療的安全性,治療過程中幾乎沒有疼痛感

  Përgjigjiuni
 3. UNT 【清潔系列】進擊の泡泡淨顏慕絲的商品介紹 UNT,清潔系列,進擊の泡泡淨顏慕絲

  Përgjigjiuni
 4. The Football League confirmed Portsmouth will lose their membership if the Pompey Supporters Trust’s bid to buy the club fails. Portsmouth to lose League membership if Supporters Trust takeover fails

  Përgjigjiuni
 5. Jose Mourinho pointedly refused to say if Manchester United have a good enough squad to challenge for the Premier League title as his downbeat mood continued in Los Angeles. ‘I don’t have the players to work:’ Jose Mourinho demands more signings at Manchester United as they target Harry Maguire and Toby Alderweireld

  Përgjigjiuni

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *