LOADING

Type to search

🤪 LIFESTYLE

Emily shfaqet seksi në të zeza

Sht 9

Nuk është në stilin e saj që të mbulohet, pasi ajo çdoherë shfaqet e zhveshur dhe e ekspozuar.

Por Emily Ratajkowski e bëri atë që nuk e bën zakonisht, derisa mori pjesë në shoun e Marc Jacobs të mërkurën mbrëma, përcjell Bota sot.

27 vjeçarja u paraqit mjaft joshëse në të zeza, duke treguar pak barkun, në veshjen që mbulonte trupin e saj.