LOADING

Type to search

🤩 SHOWBIZ

Se shpejti vjen kenga me e re nga Lumturije Drenovci

Sht 9

Lumturije Drenovci rikthehet fuqishëm në tregun shqiptar me klipin e saj me te ri.

Këngëtarja do te publikoje se shpejti këngën me te re “Qaje Qaje” e cila eshte realizuar nga Kreshnik Avdiu dhe Ardian Kastrati

Kemi mesuar që klipi i këngës është realizuar në Shqipëri,do te jete nje klip plot ngjyra dhe i vecante i realizuar nga “Frame Pro. Company / Don Enio”.

Me poshte ju ftojme te ndiqni nje video gjat xhirimeve te klipit.