LOADING

Type to search

🤩 SHOWBIZ

Seksbomba Shqiptare del komplet lakuriq…

Sht 9

Personazhi i njohur i showbiz-it shqiptar, Iva Aliko, është shumë e famshme për linjat e saj seksi dhe për fotot provokuese që poston vazhdimisht në rrjetet sociale, ku i lë shumë pak vend imagjinatës.
Vetëm pak më parë, Iva ka publikuar një foto komplet nudo në profilin e saj në Instagram, ku tregon linjat e saj lakuriq.

Në këtë foto Iva e ka prerë fytyrën e saj dhe ka lënë pamjen e trupit të saj seksi për të gjithë fansat që e ndjekin.
Ndërkaq, kjo nuk është fotoja e parë lakuriq e një modeleje seksi që ka dalë sot.
Kendall Jenner bëri bujë pak më parë, pasi iu vodhën dhe iu publikuan fotot lakuriq në plazh, të cilat mund t’i shikoni.