LOADING

Type to search

🤩 SHOWBIZ

Hande Ercel i thotë jo propozimit për Martesë.

Sht 9

Aktorja e njohur e “Perla e zezë” dhe “Jetë” i ka thënë jo propozimit për martesë nga i dashuri i saj, këngëtari Murat Dalkilic.

Ky i fundit ka thuajse një vit i divorcuar nga aktorja Merve Bologur. Pas një martesë 2 vjeçare, Murat gjeti përsëri dashurinë tek aktorja simpatike.

Hande është në një periudhë të vështirë në jetën e saj për shkak të gjendjes së rënduar shëndetësore të mamasë së saj. Aktorja ka vendosur të shtyjë për në një moment tjetër vendimin për të lidhur kurore.