LOADING

Type to search

🤪 LIFESTYLE

Nipi i politikanit Shqiptar u shfaq me armë në klipin e Stresit

Sht 9

Reperi shqiptar u bënë pak kohë që ka nxjerrë klipin e tij më të fundit. Kënga titullohet “Gunshot” dhe Stresi këtë radhë ka ardhur në bashkëpunim më këngëtarin Anestezion. Ajo që u vu re është se në klipin e reperit u shfaq edhe një djalë i vogël, i cili mbante edhe armë në dorë.

I ftuar në “Zonë e lirë” mbrëmjen e kaluar, Stresi ka zbuluar se vogëlushi quhet Brunel dhe është nipi i deputetit të PDIU-së Aqif Rakipit. Ai tregoi gjithashtu se Bruneli është një adhurues i këngëve të tij dhe u përshtat shumë shpejt me rolin.