LOADING

Type to search

🤩 SHOWBIZ

Majlajdo Gala prezanton cmendurine artistike te titulluar HELM

Tet 10

Koreografi dhe balerini Majlajdo Gala ku disa muaj me perpara realizoi koreografine me takat e larta vjen tashme me projektin e tij te ri duke pare per here te pare nje koreograf balerin por edhe akrobat ne Shqiperi.Majlajdo performon me nje profesionalitet ne ajer mbi zinxhiret e larte dhe mund te themi qe eshte nje nga koreografite me te vecanta
dhe te bukura qe ai ka realizuar deri me tani.

Me HELM ai siguron perseri risi diversitet dhe cmenduri me artin e tij.Koreografia eshte publikuar ne youtube.Majlajdo Gala perseri realizoi nje pune shume profesionale dhe per kete ai falenderon bashkpuntoret e tij si Frame Pro. Company , Ola Qato , Daino Ranks , Stella Sallaku , Glen Domi.

Ju Ftojme te ndiqni klipin e sapo lancuar.