LOADING

Type to search

🤪 LIFESTYLE

Georgie shfaq fizikun e mahnitshëm në plazh

Nën 11

Ajo e shijoi famën në Love Island dhe më pas në shoun Survival Of The Fittest në shkurt.

Dhe Georgie Clarke u sigurua që ajo të ketë gjithë vëmendjen në plazh, kur u paraqit në bikini në Tenerife.

25 vjeçarja u paraqit e mrekullueshme në çdo pëllëmbë, e veshur në bikini pink, derisa tregoi barkun e sheshtë, gjoksin dhe të pasmet seksi të formësuara, që e bënin të dukej për zili.