LOADING

Type to search

🤩 SHOWBIZ

I patë të gjitha nga Tayna por jo edhe gjoksin e saj bombastik në xixa

Nën 11

Tayna këtë herë vjen gjitha në xixa.

Tayna vazhdimisht po befason me shfaqjet e saj më të fundit.

E këtë herë reperja e re vjen në një pozë shumë tërheqëse, derisa ekspozon gjoksin në bikini.

Tayna duket se po realizon një videoklip të ri, kurse me foton që ka sjellë sot ka paralajmëruar se padyshim po sjell diçka shumë të nxehtë dhe shkëlqyese.

Reperja seksi është e gjitha e mbuluar në pluhur shkëlqyes, ndërsa ka shkruar: “Duisa vajza thjesht janë të lindura me xixa në venat e tyre”.