LOADING

Type to search

🤩 SHOWBIZ

Këngëtari ngacmon publikisht Alba Hoxhën: Je nusja e ënëdrrave të mia

Dhj 12

Koreografi i njohur Albi Nako dhe balerina Alba Hoxha janë përfolur prej muajsh për një romancë mes tyre, por dyshja ende nuk e ka konfirmuar.

Fotot e publikuara nga i njëjti vend, dhe ngacmimet përmes komenteve në rrjetet sociale i kanë nxjerrë disi zbuluar ata dhe kanë vërtetuar në një farë mënyre këto thashetheme.

Pak ditë më parë Alba Hoxha sfiloi e veshur si nuse në një event në kryeqytet ku ishte i pranishëm dhe Albi.

Së fundmi balerina ka postuar një foto ku pozon me fustan nusërie, foto në të cilën ka marrë shumë komplimente.
Por mes komenteve dallon ai i këngëtarit Santi i cili ka ngacmuar publikisht Albën duke shprehur hapur pëlqimin që ka për të.