LOADING

Type to search

🤪 LIFESTYLE

Juristja nga Tirana fikson fansat në Instagram në mes të dimrit

Dhj 12

Redona Koçi, juristja nga Tirana është një ndër vajzat shqiptare më seksi në Instagram dhe duket se ajo di ta përdorë këtë cilësi duke e shfrytëzuar edhe për reklama të produkteve të ndryshme.

Megjithatë, ditët e fundit ajo është shfaqur me bikini të bardhanë Instagram duke marrë një rekord pëlqimesh për ndjekësve.

Në galerinë e mësipërme mund të shikoni disa nga fotot më shpërthyese të saj.