LOADING

Type to search

🤩 SHOWBIZ

Reperi nga Durresi 2A.C i quan Vemje, i Neveris ne klipin e tij “MIRAGE”

Jan 1

Reperi nga Durresi 2A.C me nje pervoje te gjate ne muziken hip-hop
Mbas shume e shume vitesh ne karrieren e tij, vjen per here te pare me nje videoclip ndryshe nga shume atriste te hip-hopit.
Nje material qe nuk e hasim shpesh ose thuajse aspak ne tregun apo estraden shqiptare.
Nga veshjet, zhveshjet e vajzave te bukura qe tregojene vec hiret e tyre por talent (Zero) ose nga reperet djem me makinat e shtrejta, varset e floririt,
me para apo femra gjysem nudo.

Por me nje talent pikpyetje. Citon vet reperi 2A.C
Qe nga titulli i tij bombastik MIRAGE.I shkruajtur vet nga reperi 2A.C
Ai citon se ”Erdha mbas kesaj kohe te gjate sepse mu shpif ky treg i deformuar por edhe se te gjithe jan bere Copy Paste”
Me pak apo shum para dhe me mbeshtetjen qe ato mund te kene ne disa media apo portale.
Pretendojne se jane “Artist” ,por per mua jane aq “Artist” sa mund te kacavirren ne peme si nje majmun.
Une nuk them se jam Mbreti por me mumje dhe majmuna qe hiqen si Mbreter apo Mbreteresha.
Me falni qe nuk jam modest por me te tille vemje kurr nuk do te jem modest,por perkundrazi i neveris.
Une per ta do te jem gjithmon Mirage, dicka e pa arriteshme. thekson 2A.C

 

Le te ndjekim Klipin

Muzika e realizuar nga producenti i tij Fat1on gjithashtu pjestar edhe producent i grupit Hitboyz.
Videoclipi i realizuar nga Frame pro.Company me ne krye Don Enio

Regjia : Rigert Cani.
Teksi 2A.C