LOADING

Type to search

🀩 SHOWBIZ

Nata e cmendur e Dj Jony-t

Jan 1

Nata e ndrimit te viteve festohet ne menyre provokuese nga Dj Jony

Ai i rrethuar nga femra terheqese dhe seksi feston Vitin e Ri ndryshe nga normaliteti

Mesa duket klipi i tij ri i sapolancuar me titull “Noise” ne bashkpunim me Xhesika Polon & Don Enio si dhe dalja e tyre ne emisonin e Arjan Canit “Zone e Lire” ka bere qe Dj Jony ti ngjisi shkallet e suksesit shume shpejt

Fotot tregojne qarte jeten e Luksit te Dj Jony-t

Presim surpriza te tjera nga Dj Jony?

Rikujtojme Klipin