LOADING

Type to search

🤩 SHOWBIZ

Rrikthehet serisht ne skenen muzikore Don Enio

Jan 1

Padyshim, Don Enio është një ndër këngëtarët më të komentuar keto kohe, i cili është pëlqyer dhe ka patur mbështetjen e vazhdueshme nga fansat e tij gjatë gjithë karrierës.

Pas një kohe të gjatë, i rikthehet sërisht skënës pas pesë vitesh shkeputje nga tregu muzikore.
Ai rikthehet fuqishëm në skenën muzikore, duke sjellë këngën më të re me titull ‘NOISE’ në bashkëpunim me Dj Jony dhe Xhesika Polo-n
Ajo është një këngë shumë e bukur dhe ritmike në te cilën shumë fansa jan fiksuar tmerresisht me kete projekt.

Le ta ndjekim këngën e sapo lancuar
 

Projekt ky te cilin e promovoi edhe ne emisionin Zone e Lire te Arian Canit

Kujtojme se Don Enio e ka nisur karrieren e tin qe ne vitin 2004 me daljen e par ne skene me klipin e tij te pare me titull Vampirus,
me pas Enio ka nxjerr shum klipe, ka qen pjesemarres ne edicionin Top Fest 4, 5, 6, 7, 8 dhe 10, Gjithashtu edhe ne kompeticionin prestigjoz
Kenga Magjike.
Don Enio ne karrieren e tij perj me shum se 15 vitesh numeron nje numer te madh koncertesh brenda dhe jasht vendit, video klipe dhe emisione televizive te ndryshme.
Ju sjellim ne kujtesen tuaj nje pjese nga karriera muzikore e Enios.