LOADING

Type to search

🤪 LIFESTYLE

Cardi B shfaqet shpërthyese, tregon gjoksin pa sytjena nga afër

Jan 1

Cardi B i ka lënë të gjitha pas dhe po e shijon pushimin në Zelandën e Re.

Të enjten, reperja emri i vërtetë i të cilës është Belcalis Almanzar, është shfaqur provokuese në imazhe në rrjetin social Instagram.

26 vjeçarja ka pozuar në det, e veshur në bikini njëpjesësh pink, duke ekspozuar hiret trupore.

Ka qenë gjoksi i saj shpërthyes që ka marrë gjithë vëmendjen, duke treguar nga afër dhe thithkat