LOADING

Type to search

🤪 LIFESTYLE

Dështak si portier, por Kariusi ‘peshkon’ këtë super modele

Jan 1

Portieri Karius në vitin 2018 ishte në qendër të vëmendjes së tifozëve dhe mediave për gafat e bëra në finalen e Champions League mes Liverpulit dhe Reali të Madridit, ku këta të fundit fituan 3-1.

Pas kësaj, gjermani u transferua te skuadra turke e Beshiktashit, ku ka arritur edhe një sukses në aspektin personal.

Ai ka fituar zemrën e aktores dhe modeles gjermane Sophia Thomalla, me të cilën është fotografuar në momente intime, në Miami.