LOADING

Type to search

🤩 SHOWBIZ

Genta Ismajli mbulon fytyrën por vë në pah këtë pjesë të trupit

Jan 1

Shquhet për stilin e saj të veçantë.

Këngëtarja nga Gjilani, Genta Ismajli që disa ditë është në Amerikë dhe nga atje ka sjell imazhe dhe video të ndryshme.

Në këto imazhet e fundit, ajo shfaqet teje provokuese gjersa ka të vënë një maskë në fytyrë dhe zbulon më shumë nga gjoksi i saj.

Ismajli është duke punuar në projekte të reja muzikore që pritet t’i publikojë në ditët në vijim. Nga ana tjetër, ajo nuk ka lënë anash as mbrëmjet e ndryshme muzikore.