LOADING

Type to search

🤪 LIFESTYLE

Nënë 42 vjeçare behet pornstare. Historia e Aubrey Black

Dhj 12

Një nënë ka zbuluar se si ajo hodhi poshtë punën e saj fotografe dhe vendosi të bëhej yll i pornografisë.
Aubrey Black, 42 vjeç, ka kaluar gjashtë vitet e fundit duke punuar në industrinë e argëtimit për të rritur.
Mamaja pretendon të ketë bërë 850,000 dollarë për një vit duke punuar si eskortë dhe yll pornografie.
Aubrey bëri lëvizjen e karrierës pas takimit me një eskortë gjatë punës si fotografe ku edhe ma mësuar se sa fitimprurëse ishte industria e seksit.

Kështu vendosa ta diskutoj me të dashurin tim duke marrë edhe mendimin e tij për industrinë e këtyre lloj filmash, dhe ai mendoi se ishte diçka interesante dhe e përkrahu idenë time. ” Shpjegon Aubrey.

Sqarimi i vendimit për fëmijët e saj ka qenë një makth.
Ajo tha: “I thashë djalit tim, i cili ishte 10 vjeç (kur fillova punë), se po bëja para duke shkuar me meshkuj. Ai qe shumë i vogël dhe nuk mund të ndikonte shumë në vendimin tim.

Aubrey shton: “Vajza ime Chavonne nuk qe fortë e kënaqur me aktivitetin tim të ri kjo për arsye se ajo qe më e rritur kur mësoi për këtë gjë.”

Megjithatë, vajza e saj, tani 26 vjeç, dhe djali i saj, 17 vjeç, tani e pranojnë atë që bën për të jetuar.

Aubrey më në fund i tha të ëmës, një besimtare fanatike 80-vjeçare dhe u lehtësua nga përgjigja.

6 Comments

 1. 東京手信榜人氣No.1 !THE MAPLE MANIA登陸香港  – STYLE-TIPS.COM 日本的糕點,水準一向叫人驚嘆。高踞東京車站手信排行榜榜首的THE MAPLE M…

  Përgjigjiuni
 2. 特殊色 Tetor 17, 2018

  CLINIQUE 倩碧線上購物官網。瀏覽Clinique倩碧官方網站,了解更多線上購物、護膚、彩粧、香氛及禮品詳情。通過過敏性測試,百分百不含香料。

  Përgjigjiuni
 3. shu uemura 植村秀 【深海水能量保濕系列】深海水能量保濕護唇精華 Depsea Hydrability Moisturizing Lip Balm的商品介紹 shu uemura 植村秀,深海水能量保濕系列,深海水能量保濕護唇精華 Depsea Hydrability Moisturizing Lip Balm

  Përgjigjiuni
 4. Chelsea breezed into the fifth round of the FA Cup following a win over Brentford, while Son Heung-min scored deep into stoppage time to help Tottenham Hotspur avoid a shock loss by Wycombe. Chelsea 4-0 Brentford, FA Cup RESULT: Plus all the rest of the fourth round action as it happened

  Përgjigjiuni
 5. Alexander Yount Shkurt 15, 2019

  Hey I know this is off topic but I was wondering if you knew of any widgets I could add to my blogthat automatically tweet my newest twitter updates.I’ve been looking for a plug-in like this for quite some timeand was hoping maybe you would have some experience with something likethis. Please let me know if you run into anything.I truly enjoy reading your blog and I look forward to your new updates.

  Përgjigjiuni
 6. Leland Brandner Mars 20, 2019

  Very efficiently written story. It will be useful to anybody who utilizes it, including me. Keep up the good work – i will definitely read more posts.

  Përgjigjiuni

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *