LOADING

Type to search

🤪 LIFESTYLE

Dua Lipa për Billboard: U rrita me Hip Hop në Kosovë

Shk 2

Dua Lipa e pëlqen shumë muzikën Hip Hop dhe dëshirën për ta dëgjuar këtë zhanër e ka marrë kur ishte zhvendosur në Kosovë.

 

                                      

 

“Kur isha në Kosovë kam dëgjuar shumë Hip Hop sepse atje të gjithë e dëgjojnë. Më pëlqen shumë Jay Z”.

Këngëtarja në një intervistë për revistën Billboard, flet për muzikën e saj dhe të qenit grua në këtë industri gjigante, ndërsa e pyetur se cila është këngëtarja e preferuar ajo përmend emrin e artistes Lorde.

“Gjëja më e mirë është ta përkrahim njëra tjetrën dhe t’i qëndrojmë pranë njëra tjetrës”, ka shtuar Lipa.

10 Comments

 1. Jaimecew Prill 4, 2018

  6 effective ways to quickly earn easy money you can download this website link in PDF format: http://piu.googlenoomon.info/?p=18281
  I work for every single of the aforementioned methods and earn much more than $ 35,000 monthly.

  Përgjigjiuni
 2. Jami Shtator 3, 2018

  Irwin A giovine cuor tutto ГЁ giuoco.

  Përgjigjiuni
 3. 清潔 Tetor 17, 2018

  EMBEAGE – 永恆青春 光采無限

  Përgjigjiuni
 4. Aurora 歐若拉 【胺基酸香水沐浴露系列】果漾戀人胺基酸香水沐浴露的商品介紹 Aurora 歐若拉,胺基酸香水沐浴露系列,果漾戀人胺基酸香水沐浴露

  Përgjigjiuni
 5. Gly Derm 果蕾 【極白光勻亮系列】極白光勻亮密集美白修護面膜的商品介紹 Gly Derm 果蕾,極白光勻亮系列,極白光勻亮密集美白修護面膜

  Përgjigjiuni
 6. 不需戒食!Emma Watson靠以下5招保持完美體態 Marie Claire (HK) Edition 台上一分鐘,台下十年功,更何況是飾演跳得又唱得的迪士尼公主Belle,Emma Watson在背後必定要下很多苦功。拍攝電影需要大量體力,需要周圍飛的Emma究竟是如何將身體和皮膚

  Përgjigjiuni
 7. Guestswora Tetor 29, 2018

  my homework app help, , alabama homework help website, homework writing service, ap chemistry homework help, how can we help the poor essay, websites that make it look like your doing homework, dissertation writing help in dubai, homework help spelling words, homework help montana, writing civil service competency statements, <a href=" http://werbemensch.com/2011/community-service-learning-reflect

  Përgjigjiuni
 8. Guestswora Tetor 29, 2018

  photoshop homework help, , public service commitment essay, , doing homework faster, homework help kent, english homework help describing new york city, doing homework yahoo, help me write my essay conclusion, , essay help forum, , 7th grade history homework help, , accounting assignment help melbourne, , cpm mathematics homework he

  Përgjigjiuni
 9. Manchester United midfielder Darren Fletcher is still hoping to play any part in his side’s search for trophies this season after a long lay-off with illness. I’m back! Fletcher insists he can still make his mark for United after virus

  Përgjigjiuni
 10. Dele Alli has revealed that he can go through a bad run of form if he thinks too much on the pitch. The 21-year-old has endured an indifferent season so far and his form has coincided with Tottenham’s displays. Dele Alli reveals to Kaka that he plays badly when he thinks too much as the Tottenham midfielder fronts launch for new adidas Predator

  Përgjigjiuni

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *