LOADING

Type to search

🤪 LIFESTYLE

Gjithmonë ka surprizuar, por këtë herë Angela Martini mbetet vetë pa fjalë

Shk 2

Publikimet e saj gjithmonë tërheqin vëmendje.

Modelja shqiptare më e lakuara e kohëve të fundit, ka befasur me publikimin e saj më të fundit.

Jeni mësuar ta shikoni pjesën më të madhe të postimeve të saj me sa më pak rroba…? Por këtë herë Angela Martini, bashkëshortja e miliarderit rumun ka pozuar e veshur dhe e mbuluar mirë.

Fotot e saj Angela i shoqëron me komente të veçanta, por këtë herë ajo ka mbetur pa fjalë.

‘Nuk di çfarë të shkruaj’ komenton bukuroshja shqiptare në foton e rrethuar nga luksi.

Si gjithmonë postimi i saj është shoqëruar me mijëra ‘like’.

 

 

 

Lajmi i marre nga :

http://www.botasot.info/mediale-vip-showbiz/831190/gjithmone-ka-surprizuar-por-kete-here-angela-martini-mbetet-vete-pa-fjale/

 

5 Comments

 1. 高效 Tetor 17, 2018

  介紹EXCIA WHITE雅思臻顏恆白系列。

  Përgjigjiuni
 2. 【保養】【2018年7月用清。空瓶記錄】 – Katerina的花俏部落格 •Beauty •Fashion •Lifestyle 【保養】【2018年7月用清。空瓶記錄】, Katerina的花俏部落格 •Beauty •Fashion •Lifestyle: 【保養】【2018年7月用清。空瓶記錄】, Katerina的花俏部落格 •Beauty •Fashion •Lifestyle

  Përgjigjiuni
 3. 鼻子塌 Tetor 18, 2018

  馬鞍鼻、內開法、外開法、敲鼻骨、敲截鼻骨、縮鼻骨、鼻雕手術、兩段式隆鼻、三段式隆鼻,軟骨植入的討論。

  Përgjigjiuni
 4. 辣木洁肤皂The Body Shop® 从 The Body Shop 购买 辣木洁肤皂 : 辣木阵阵清新的花香让您在淋浴时神清气爽。将这款植物皂揉出丰富的泡沫,令肌肤清洁净透。辣木籽油会给您带来柔滑滋养之感。

  Përgjigjiuni
 5. Lord Triesman has been invited by FIFA chief Sepp Blatter to hand-deliver his evidence of ExCo member corruption in Zurich this week to demonstrate FIFA’s intent to investigate. FIFA ask Lord Triesman to deliver evidence

  Përgjigjiuni

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *