LOADING

Type to search

🤪 LIFESTYLE

Sali Berisha me urim të veçantë në ditën e të dashuruarve

Shk 2
Ish- kryeministri i Shqipërisë, Sali Berisha ka zgjedhur një fotografi bashkangjitur me pak fjalë për të uruar Shën Valentinin.

Me rastin e kësaj dite të të dashuruave Berisha ka zgjedhur një urim të veçantë për t’i bërë të shoqes dhe të gjithë miqve, ku thotë se kjo festë e lë pa fjalë.

”Gëzuar miq Shën Valentinin, ditën që të lë pa fjalë! sb” ka shkruar ai në Facebook ndërsa ka pranuar pëlqime të shumta dhe komente pozitive nga ndjekësit.

 

Lajmi i marre nga :http://www.botasot.info/mediale-vip-showbiz/834850/sali-berisha-me-urim-te-vecante-ne-diten-e-te-dashuruarve/

6 Comments

 1. Wilbur Golish Korrik 18, 2018

  I’m still learning from you, but I’m trying to reach my goals. I absolutely love reading everything that is written on your site.Keep the tips coming. I enjoyed it!

  Përgjigjiuni
 2. emsisoft emergency kit Gusht 29, 2018

  Hi would you mind sharing which blog platform you’re using? I’m going to start my own blog in the near future but I’m having a tough time deciding between BlogEngine/Wordpress/B2evolution and Drupal. The reason I ask is because your design seems different then most blogs and I’m looking for something completely unique. P.S Apologies for getting off-topic but I had to ask!

  Përgjigjiuni
 3. 深田恭子減12公斤 夜間香蕉減肥法 好味又健康 造型打扮 Grooming 新Monday 我想香蕉是大家最追捧的瘦身水果了。幫助消化之餘又可以排毒、改善膚質。而數到吃香蕉瘦身成功的明星必定會想到深田恭子,她靠香蕉成功甩掉12公斤。但想事半功倍地瘦身?吃香蕉啦!沒錯,只要在夜間吃香蕉吃得有技巧就可以更快更有效地瘦身!現在就看看有甚麼簡易的夜間香蕉減肥食譜吧!

  Përgjigjiuni
 4. Sonia Rykiel 【皙潔系列】皙白補水緊緻面膜 MASQUE C-EFFECT的商品介紹 Sonia Rykiel,皙潔系列,皙白補水緊緻面膜 MASQUE C-EFFECT

  Përgjigjiuni
 5. Former Premier League referee David Elleray believes video assistant referees could be introduced to the elite game in time for next year’s World Cup in Russia. FIFA are hoping to use video assistant referees at World Cup 2018, claims IFAB director David Elleray

  Përgjigjiuni
 6. Republic of Ireland suffered defeat against Turkey at the Aviva Stadium despite a late rally from Martin O’Neill and Roy Keane’s men. Republic of Ireland 1-2 Turkey: Martin O’Neill and Roy Keane’s men taste defeat in Dublin despite late rally

  Përgjigjiuni

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *