LOADING

Type to search

🤪 LIFESTYLE

Kim Kardashian zhvishet dhe ju tregon një të metë të trupit

Mar 3

Kim Kardashian është njëra nga personazhet më të kërkuara të botës së televizionit.
Kim nuk i kursen imazhet e veshura dhe as imazhet më provokuese.

E tillë është shfaqur edhe këtë herë në disa imazhe të publikuara në llogarinë  e saj në “Instagram”, ku e shohim të zhveshur.

Madje ajo tregon edhe një të metë të trupit të saj, ku thotë se është shumë e bardh dhe ka nevojë për nxirje.
Ndryshe, Kim është e martuar me reperin Kanye West dhe kanë tre fëmijë.

 

 

Lajmi i marre nga : http://www.botasot.info/bota-e-yjeve-showbiz/850305/kim-kardashian-zhvishet-dhe-ju-tregon-nje-te-mete-te-trupit/

12 Comments

 1. 生理周期 Tetor 17, 2018

  磨皮雷射、色素雷射、染料雷射、疤痕、疤痕顏色、痘疤、雷射磨皮、換膚、二氧化碳雷射、鉺雅克雷射、手術等一些相關議題、似是而非或有爭議的事項的披露與討論。

  Përgjigjiuni
 2. kuanyuanlian 廣源良 【絲瓜系列】絲瓜活膚修護潤妍霜的商品介紹 UrCosme (@cosme TAIWAN) 商品資訊 kuanyuanlian 廣源良,絲瓜系列,絲瓜活膚修護潤妍霜

  Përgjigjiuni
 3. +ONE 歐恩伊 【微元素奇蹟保濕系列】南極冰泉抗乾晚安凍膜的商品介紹 +ONE 歐恩伊,微元素奇蹟保濕系列,南極冰泉抗乾晚安凍膜

  Përgjigjiuni
 4. 台南微整形-南臺灣醫美資訊: 健全減重S曲線課程特惠價 ~ 給自己3個月,甩肉奇蹟大變身 台南微整形-南臺灣醫美資訊: 健全減重S曲線課程特惠價 ~ 給自己3個月,甩肉奇蹟大變身

  Përgjigjiuni
 5. 於千両都可以食到尤如Omakase般高質素壽司!盤點「築地特撰 職人の鮨」的5款必食推介 Marie Claire (HK) Edition Omakase,日語的意思是廚師發辦,選用最優質、最時令的食材,動輒過千元,可以說是壽司料理的最高境界,並不是普通打工仔可以負擔得起。為了令大眾都可以品嚐到築地的最頂尖的時令漁產,千両將於六月推出一共

  Përgjigjiuni
 6. Сialis Janar 11, 2019

  Very energetic article, I liked that bit. Will there
  be a part 2?

  Përgjigjiuni
 7. Queenie Chauvaux Shkurt 15, 2019

  My spouse and i felt so happy that John managed to finish off his preliminary research from the ideas he discovered using your web page. It is now and again perplexing to just possibly be giving for free tactics which usually some other people may have been trying to sell. We really discover we have got the blog owner to appreciate for that. All of the illustrations you’ve made, the easy web site navigation, the relationships you can aid to foster – it’s got many unbelievable, and it is leading our son and us know that that topic is amusing, which is certainly extremely vital. Thanks for all!

  Përgjigjiuni
 8. cialis Shkurt 18, 2019

  You’re so interesting! I do not believe I’ve truly read a single thing like
  that before. So wonderful to discover someone with original thoughts on this subject matter.
  Really.. thanks for starting this up. This website
  is one thing that is needed on the internet, someone with a bit of originality!

  Përgjigjiuni
 9. click here Shkurt 18, 2019

  I wanted to thank you for this great read!! I definitely enjoying every little bit of it I have you bookmarked to check out new stuff you post…

  Përgjigjiuni
 10. Werner Worrel Mars 21, 2019

  What’s up mates, good paragraph and nice urging commented at this place,I am in fact enjoying by these.

  Përgjigjiuni
 11. Rocco Mullaney Mars 21, 2019

  Nice post. I was checking constantly this blog and I’m impressed! Extremely useful info particularly the last part 🙂 I care for such info much. I was seeking this particular information for a very long time. Thank you and best of luck.

  Përgjigjiuni
 12. buy diet viagra online Mars 27, 2019

  Write more, thats all I have to say. Literally, it seems as though you relied on the
  video to make your point. You definitely know what youre talking about, why waste your
  intelligence on just posting videos to your site when you could be giving
  us something informative to read?

  Përgjigjiuni

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *