LOADING

Type to search

🤪 LIFESTYLE

Modelja e shëndoshë dhe më sexy në botë lë ‘pa fjalë’ futbollistët e ‘Premier League’

Mar 3

Ka tërhequr të gjithë vëmendjen e pushuesve në Miami, pasi u shfaq duke realizuar një set fotografish me bikini.
Por nuk ishin vetëm pushuesit e thjeshtë ata që u mahnitën nga pozat seksi të Ashley Graham, por edhe futbollistët e West Hamit, Andy Carroll dhe Mark Noble.

Djemtë janë fotografuar duke qendruar përballë modeles me forma të kolme, dhe bukuri të mahnitshme, ndërkohë që mbulonin fytyrat nga dielli i nxhetë.

Modelja aktualisht ndodhet në Miami për të promovuar linjën e saj të re me bikini, “Ashley’s Swimsuits For All”.

    

    

    

    

    

 

5 Comments

 1. Dolly Nëntor 18, 2018

  That’s really thnkiing of the highest order

  Përgjigjiuni
 2. suck ball big fat guy Dhjetor 28, 2018

  Have you ever thought about including a little bit more than just your articles?
  I mean, what you say is important and everything.
  Nevertheless think of if you added some great photos or
  video clips to give your posts more, “pop”! Your content is excellent but with pics and clips,
  this website could undeniably be one of the most beneficial in its field.

  Great blog!

  Përgjigjiuni
 3. 色情剪辑 Janar 16, 2019

  I am regular reader, how are you everybody? This piece of writing posted at this site is in fact fastidious.

  Përgjigjiuni
 4. 儿童性爱视频 Janar 17, 2019

  Howdy! This post could not be written any better!
  Reading through this post reminds me of my good
  old room mate! He always kept talking about this.

  I will forward this page to him. Pretty sure he will
  have a good read. Many thanks for sharing!

  Përgjigjiuni
 5. google adsense hack Janar 17, 2019

  If you want to take a good deal from this piece
  of writing then you have to apply such strategies to your won website.

  Përgjigjiuni

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *