LOADING

Type to search

🤪 LIFESTYLE

Modelja e shëndoshë dhe më sexy në botë lë ‘pa fjalë’ futbollistët e ‘Premier League’

Mar 3

Ka tërhequr të gjithë vëmendjen e pushuesve në Miami, pasi u shfaq duke realizuar një set fotografish me bikini.
Por nuk ishin vetëm pushuesit e thjeshtë ata që u mahnitën nga pozat seksi të Ashley Graham, por edhe futbollistët e West Hamit, Andy Carroll dhe Mark Noble.

Djemtë janë fotografuar duke qendruar përballë modeles me forma të kolme, dhe bukuri të mahnitshme, ndërkohë që mbulonin fytyrat nga dielli i nxhetë.

Modelja aktualisht ndodhet në Miami për të promovuar linjën e saj të re me bikini, “Ashley’s Swimsuits For All”.

    

    

    

    

    

 

1 Comments

  1. Dolly Nëntor 18, 2018

    That’s really thnkiing of the highest order

    Përgjigjiuni

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *