LOADING

Type to search

🤪 LIFESTYLE

Adelina Tahiri poston foton e ëmbël me bashkëshortin milioner

Maj 5

Këngëtarja e njohur Adelina Tahiri dhe bashkëshorti i saj, milioneri maqedonas, Serjoza Markov janë në pritje të fëmijës së tyre të parë.

Adelina e Serjoza po i shijojnë shumë këto ditë, e kjo duket nga fotografitë që këngëtarja poston në rrjetet sociale, duke mos ia treguar fytyrën bashkëshortit.

Një gjë të tillë e ka bërë edhe një ditë më parë ku ka postuar një foto të të dyve, por po nxjerrë fytyrat.

Markov shihet duke mbajtur duart tek barku i rrumbullakosur i Adelinës ndërsa këngëtarja zbulon se edhe shumë pak javë e bebi do vijë në jetë.

“Duke ardhur…65%”, shkruan Adelina dhe një emoji zemër.

10 Comments

 1. Ellanse洢蓮絲(依戀詩)是一款荷蘭與英國共同研發的的新型真皮填充劑,是由30的25-50微米(µm)的聚己內酯(polycaprolactone, PCL)完美微型正圓晶球,以及70的PBS-生物降解材料(carboxymethylcellulose, CMC)製成的凝膠體,這些成分都是通過FDA(美國食品藥品監督管理局)和歐洲CE認證的安全成分,在人體內水分和二氧化碳作用下可以完全被分解吸收和排出的安全物質,對人體不會產生過敏反應,因此治療前不需經過敏檢測,在使用上幾乎不產生副作用。

  Përgjigjiuni
 2. 推薦好用的「進階護膚」網友評鑑排行榜一覽 網友評鑑排行榜 網友用過推薦最好用的進階護膚網友評鑑排行榜,這裡有網友們,最近六個月的美妝品排行榜,No.1~No.10名

  Përgjigjiuni
 3. 拉提 Tetor 18, 2018

  燒燙傷、疤痕整形、疤痕手術、疤痕處理、敷料等一些相關議題、似是而非或有爭議的事項的披露與討論。

  Përgjigjiuni
 4. Kanebo 佳麗寶-專櫃 【DEW SUPERIOR】潤活潔膚霜的商品介紹 Kanebo 佳麗寶-專櫃,DEW SUPERIOR,潤活潔膚霜

  Përgjigjiuni
 5. 限量版兔子辣木潔膚皂 蘊含真正辣木籽油,我們的兔子辣木潔膚皂令你的淋浴時光更歡快有趣!這款潔膚皂能溫和潔淨你的肌膚,更感柔軟嫩滑。

  Përgjigjiuni
 6. Ajax goalkeeper Jasper Cillessen has revealed he hasn’t spoken to Louis van Gaal about any possible transfer to Manchester United this summer. Jasper Cillessen insists he hasn’t spoken to Manchester United boss Louis van Gaal about a summer switch from Ajax

  Përgjigjiuni
 7. West Brom midfielder Isaiah Brown will become the youngest player to appear in the Premier League if he makes his debut in today’s match with Chelsea at Stamford Bridge. At 16 years 54 days, Baggies teen Brown could become the youngest ever in the Premier League… if he plays at Chelsea

  Përgjigjiuni
 8. me suba Prill 22, 2019

  9RSL4x You are my inhalation , I own few web logs and very sporadically run out from to brand.

  Përgjigjiuni
 9. mia pron khalifa Prill 22, 2019

  f3oTrh Normally I do not read article on blogs, but I wish to say that this write-up very compelled me to try and do so! Your writing taste has been amazed me. Thanks, very great post.

  Përgjigjiuni
 10. chocopie Prill 22, 2019

  wCk8se Wow, great post.Really thank you! Much obliged.

  Përgjigjiuni

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *