LOADING

Type to search

🤪 LIFESTYLE

Kjo është moderatorja e re e Procesit Sportiv

Sht 9

Pas Marina Vjollcës dhe Fjoralba Ponarit, “Proçesi Sportiv” mesa duhet do të ketë një prezantuese të re, mjaft simpatike.

Bëhet fjalë për Nevina Shtyllën.

Sipas “Revisteswho.com” mederatorja ka braktisur “Jo vetëm modë” në TV Klan për të nisur një projekt të ri.

Nuk dihet ende kush do jetë në krahë të bukuroshes brune, teksa kujtojmë që Eduard Manushi është larguar dhe nuk do të jetë më në moderimin e “Proçesit Sportiv”.

Nevina nuk ka eksploruar më parë në fushën e sportit dhe kjo do të jetë ndër eksperiencat e saj të para si moderatore sportive.